חוצות המפרץ נהריה ראש הנקרה טיול לילה
21.8.22
יציאה עם רכבת ישראל בשעה 19:18 מתחנת מודיעין מרכז
יציאה עם רכבת ישראל בשעה 19:56 מתחנת ת"א סבידור
הגעה לחוצות המפרץ 21:13 .
התארגנות וארוחת ערב במסעדת ביגה
תחילת רכיבה 22:00
המסלול
מחוצות המפרץ - לראש הנקרה
הרכיבה ללא עליות קצב רגוע ושליו
-
חוצות המפרץ .
-
חוף נאות .
-
חוף גליה .
-
טיילת הקריות .
-
עין המפרץ .
-
עכו העתיקה .
-
טיילת עכו .
-
בוסתן הגליל .
-
שבי ציון.
-
נהריה .
-
ראש הנקרה
-
חזרה לנהריה
לוקחים את הרכבת מנהריה סשעה 4:48 חזרה למרכז